OBUVSjezdové lyžeSnowboardyBěžkové vybaveníSportovní přilbyJízdní kolaBatohy, taškyOBLEČENÍPůjčovnaServis

Hero Elite MT Ti Konect + SPX 12 Konect Dual

Hero Elite MT Ti Konect + SPX 12 Konect Dual
Vytisknout
Stav skladu: Skladem
Výrobce: Rossignol
18 990 Kč (bez DPH) 15 694 Kč

Objednávka zboží

Název zboží Cena vč. DPH Cena bez DPH Kusů
Hero Elite MT Ti Konect + SPX 12 Konect Dual 18 990 Kč 15 694 Kč

Popis k produktu

HERO ELITE MULTI-TURN Ti jsou lyže určené pro nadšené fanoušky závodního lyžování. Tyto lyže jsou inspirovány závodními modely, ale jsou cenově dostupnější variantou. Nová technologie Line Control, šířka 74 mm pod vázáním a všestranné vykrojení zajistí komfort, jedinečnou přesnost a vyvážení. LCT eliminuje zadní flexi a je zárukou maximální stability a optimalizace trajektorie oblouku.

Technické infromace Rocker On Trail Rocker Jádro Poplar Wood Core Konstrukce Mini Cap Rectangular Sidewall Podložka Konect Parametry 123-74-109 mm (159cm, 167cm, 175cm, 183cm) Rádius 15 m (175cm)Vyztužení konstrukce Titanal Technologie

LCT - LINE CONTROL TECHNOLOGY -Inovace v oblasti závodních modelů World Cup - nová konstrukce LCT, která Vám bude zárukou jedinečné energie, plynulosti a stability za každých podmínek. Lyže mají středový pruh z karbonu , čímž je regulována flexe lyže a je zajištěna stabilita a plynulost jízdy.

SIDEWALL - Konstrukce SIDEWALL spočívá ve vrstvení materiálů jádra (dřevo, skleněná vlákna, kov, atd.) v kombinaci s vertikálními bočnicemi.

Tato konstrukce je zárukou optimálního držení na hraně, přesnosti, vyvážení a energie. TITANAL CONSTRUCTION - Titanalové lamináty zajišťují stabilitu, torzní tuhost, jedinečnou energii, přesnost a ten nejlepší výkon při sjezdu. POPLAR WOOD CORE - Jádro POPLAR WOOD je zárukou vyvážené kombinace nízké hmotnosti, pružnosti, energie, stability a energie. ON TRAIL ROCKER - Profil lyže ON TRAIL ROCKER byl navržen pro jedinečnou přesnost při jízdě na upravených svazích. Na 90% délky lyže je využit tradiční camber, který je zárukou energie, odrazu a držení na hraně. Na 10% délky lyže (pouze na špičce) je použit mírný rocker, který zajišťuje snadný vstup do oblouku a spolehlivou kontrolu lyže.

 

Modelový rok 18/19

Barva Bílá, Černá, Červená

Typ vázání SPX 12 Konect Dual

Dotazy a hodnocení produktu

* Váš e-mail:
* Vaše jméno:
* Váš příspěvek:
* Kontrolní text:
  Pole označená * (hvězdičkou) musíte vyplnit!

Hodnotit

Najdi na webu
Stiskni pro hledání
Odběr novinek
stiskni pro odběr novinek