OBUVSjezdové lyžeSnowboardyBěžkové vybaveníSportovní přilbyJízdní kolaBatohy, taškyOBLEČENÍPůjčovnaServis

Lyžařské brýle Smith Cascade Clasic

Lyžařské brýle Smith Cascade Clasic
Vytisknout
Stav skladu: Skladem
Kód zboží: 0863645
Výrobce: Smith
999 Kč (bez DPH) 826 Kč

Objednávka zboží

Název zboží Cena vč. DPH Cena bez DPH Kusů
Lyžařské brýle Smith Cascade Clasic 999 Kč 826 Kč

Popis k produktu

Lyžařské brýle značky Smith střední velikosti jsou vybaveny dvojitým zorníkem, který zároveň chrání před ultrafialovým zářením. Jsou vybaveny technologií Fog-X Lens Treatment, která zabraňuje zamlžování brýlí. Pohodlí zajišťuje měkká hypoalergenní prodyšná pěna v celém rámu brýlí, perfektní přizpůsobení brýlí oblasti nosu a extra široký a snadno přizpůsobivý pásek. Samozřejmostí je možnost výměny zorníků a kompatibilita s přilbou. 

  • Thermal Lens - dvě samostatná skla, mezi nimiž se nachází speciální hermeticky uzavřená vakuová vrstva, která zajišťuje výtečnou tepelnou izolaci. Díky tomu si vnitřní sklo podstatně lépe udržuje svou teplotu. Celý systém funguje na stejném principu jako dvojitá okna, takže zima a vlhko zůstávají venku, kam patří.
  • Fog-X Lens Treatment - hydrofilní ošetření vnitřních skel, které vytváří vrstvu, jež absorbuje vlhkost ještě před tím, než se stihne přeměnit na mlhu. Navíc je díky mikro-leptání vpálena přímo do skel, takže ji nelze setřít jako běžné obdobné anti-fog vrstvy.
  • Zorníky Goldlite - výjimečná skla víceúčelového odstínu, která pro zajištění vynikajícího kontrastu, stínu, rozlišení a hloubky ostrosti filtrují odražené modré světlo. Používají se především při jasném, ale i zataženém počasí a při difúzním světle. Jejich světelná propustnost je 55 %.
  • Ventilace: Ano
  • Typ zorníku: Goldlite
  • Ochrana proti UV: Ano
  • Kat. slunečního filtru: S1
  • Barva rámu: černá

Dotazy a hodnocení produktu

* Váš e-mail:
* Vaše jméno:
* Váš příspěvek:
* Kontrolní text:
  Pole označená * (hvězdičkou) musíte vyplnit!

Hodnotit

Najdi na webu
Stiskni pro hledání
Odběr novinek
stiskni pro odběr novinek
 

Copyright (c) 2014
TK SPORT
Všechna práva vyhrazena

Facebook Yotube