OBUVSjezdové lyžeSnowboardyBěžkové vybaveníSportovní přilbyJízdní kolaBatohy, taškyOBLEČENÍPůjčovnaServis

Lyžařská obuv Rossignol Allspeed 90X

Lyžařská obuv Rossignol Allspeed 90X
Vytisknout
Stav skladu: Skladem
Výrobce: Rossignol
6 490 Kč (bez DPH) 5 364 Kč

Objednávka zboží

Název zboží Cena vč. DPH Cena bez DPH Kusů
Lyžařská obuv Rossignol Allspeed 90X 6 490 Kč 5 364 Kč

Popis k produktu

ALLSPEED 90 jsou pohodlné přizpůsobitelné lyžáky s aerodynamickou konstrukcí. Jsou vybaveny důležitými prvky pro boot-fitting k dosažení maximálního výkonu, přesnosti a komfortu, určené pro zkušené a pokročilé lyžaře. Lyžařská obuv Allspeed se středně širokým kopytem 102mm poskytuje dokonalý anatomický tvar, a navíc jsou vybaveny novou botičkou Custom OptiSensor Thinsulate ™, kterou je možné v kotníkové části teplém přizpůsobit, aby se dosáhlo ten nejvyšší stupeň pohodlí, izolace a opory chodidla. Prvotřídní mono-injektována konstrukce s více možnostmi nastavení flexu a Canting zajišťuje optimalizovaný fit a výkon přizpůsobený potřebám každého lyžaře, jeho postoji a tvaru nohy. Nová aerodynamická Sensor Blade technologie na skeletu snižuje množství použitého materiálu čímž redukuje hmotnost, a zajišťuje neuvěřitelný, vysokovýkonný přenos energie přímo do lyží.

 • FLEX INDEX: (INDEX TVRDOSTI):90
 • NASTAVENÍ TVRDOSTI SKELETU:Funkce nastavitelného flexu umožňuje přizpůsobit tvrdost lyžařky pro požadovaný výkon a komfort. Nastavení je jednoduché pomocí šroubů, které spojují vrchní část skeletu se spodní na zadní straně lyžařky. Třeba postupovat podle tabulky níže v popisu produktu, nebo v sekci poradíme.
 • ŠÍŘKA Kopyto:102mm
 • SENSOR BLADEŠířka bačkůrky v prstové kloubu je 102 mm, správný kompromis mezi komfortem a výkonností.
 • SENZOR BLADE:Skeletová technologie
 • SENSOR BLADE snižuje množství materiálu na skeletu, soustředí se na torzním vyztužení a pevnosti skeletu při nižší hmotnosti. Vyformovaná struktura na skeletu pomáhá usměrňovat energii přes předek lyžařky, čímž se optimalizuje přenos energie a ovládání.
 • SPODNÍ ČÁST SKELETU:POLYURETAN
 • HORNÍ ČÁST SKELETU:polyolefin
 • DIAGONÁLNÍ PŘEZKY:Patentované diagonální přezky jsou orientovány v diagonálním směru, čímž poskytují efektivnější a pohodlnější stažení skeletu.
 • VNITŘNÍ BOTIČKA:CUSTOM OPTISENSOR 3D T3 CUSTOM OPTISENSOR LINER T3CUSTOM OPTISENSOR T3 pantoflíček má výplň z jednoho druhu materiálu (polyethylen), kterou je možné v kotníkové části teplém přizpůsobit podle tvaru nohy, aby se dosáhlo ten nejvyšší stupeň pohodlí, izolace a opory chodidla. Nastavení vysokou teplotou se týká pouze komfortních oblastí, zóny opory zůstávají nezměněny.
 • ZATEPLENÍ Bačkůrky:THINSULATE V prstové části THINSULATE®:Vynikající zateplení bot díky použití technických vláken THINSULATE®. Termografické studie v našich laboratořích dokazují, že THINSULATE® poskytuje nejlepší tepelnou izolaci, jaká je v současné době na trhu dostupná. Velmi tenké vlákna, které nemají vliv na technické vlastnosti pantoflí v lyžařských, ale umožňují dokonale obalit nohu a zlepšit tak pohodlí a cit.
 • canting:Nastavení bočního sklonu vrchní části skeletu pomocí aretace na vnější straně skeletu.
 • Lyžařka KOMPATIBILNÍ S WTR podrážkaNa lyžařských Alltrack, ALLSPEED lze použít podrážky WALK TO RIDE rocker podrážky, které vyhovují normě ISO 9523 a poskytují pohodlnější chůzi bez ohrožení výkonu při sjezdu. WTR podrážky jsou kompatibilní se šlapacího vázáními ISO 13992; ISO 9423 WTR vázáními; a Rossignol vázáními DUAL WTR.
 • WTR CONCEPT: WALK TO RIDEJe speciální označení s certifikátem TÜV, které zaručuje kompatibilitu mezi speciálními vázáními a lyžařkami. Podrážky s tímto označením poskytují snadnější chůzi s důrazem na bezpečnost a výkon.
 • Vel MP.  26 - 27 - 28 - 29 -30 - 31

Dotazy a hodnocení produktu

* Váš e-mail:
* Vaše jméno:
* Váš příspěvek:
* Kontrolní text:
  Pole označená * (hvězdičkou) musíte vyplnit!

Hodnotit

Najdi na webu
Stiskni pro hledání
Odběr novinek
stiskni pro odběr novinek
SKI PŮJČOVNA SKI PŮJČOVNA

Sháníte lyžařskou výbavu pro dítě na lyžařský výcvik za zvýhodněnou cenu? U nás jste na správném místě. Půjčovné na týden - lyže+lyžařská obuv+hole za 700 Kč +přilba+brýle a obaly na lyže a lyžáky za 1150 Kč Ke každému setu na lyžařský výcvik potvrzení o sežízení lyží.

Archiv novinek