OBUVSjezdové lyžeSnowboardyBěžkové vybaveníSportovní přilbyJízdní kolaBatohy, taškyOBLEČENÍPůjčovnaServis

Dámská lyžařská obuv Rossignol Alltrack Pro 80 X W

Dámská lyžařská obuv Rossignol Alltrack Pro 80 X W
Vytisknout
Stav skladu: Skladem
Výrobce: Rossignol
6 790 Kč (bez DPH) 5 612 Kč

Objednávka zboží

Název zboží Cena vč. DPH Cena bez DPH Kusů
Dámská lyžařská obuv Rossignol Alltrack Pro 80 X W 6 790 Kč 5 612 Kč

Popis k produktu

Rossignol Alltrack Pro 80 XW je spojení energie, preciznosti a výkonu při šlapání s anatomickým kopytem o šířce 100mm. Kompatibilní s rocker podrážkami WTR do ski-touringových vázáni, Alltrack poskytuje nastavením módu Hike komfortní šlapání / chůzi bez ztráty na výkonu při jízdě v rychlých obloucích. Skelet Sensor Grid s bačkůrky OptiSensor 3D Thinsulate ™ Platinum přinášejí lyžařkám Alltrack PRO optimální zpevnění chodidla, komfort, tepelnou izolaci a oporu.

 •  FLEX INDEX (INDEX TVRDOSTI):80
 • ŠÍŘKA Kopyto:100MM
 • SLIM FIT:pantoflíček s šířkou 100mm v prstové kloubu poskytuje přesný a pohodlný tvar pro uchycení chodidla. Zesílená pata a asymetrické pouzdro na prsty nabízí perfektní rovnováhu výkonu, pohodlí a kontroly.
 • SENZOR GRID: jedinečná technologie pro skelet lyžařky zlepšuje stažení nohy, redukuje hmotnost, a zvyšuje torzní tuhost a pevnost v ohybu pro výjimečné lyžařské výkony. Díky mřížce vytvořené na skeletu se mohl odstranit nadbytečný materiál ze skeletu, čímž jsme dosáhli přirozenější obalení chodidla, snížení hmotnosti o 10% při zachování tuhosti pro maximální přenos energie.
 • SPODNÍ ČÁST SKELETU:polyolefin
 • HORNÍ ČÁST SKELETU:Polyether
 • OBLAST POHYBU HORNÍ ČÁSTI SKELETU:35°
 • SKI / Hike PŘEPÍNAČ: prepínač na zadní straně skeletu umožňuje snadné přepínání mezi polohou pro chůzi a pro lyžování. V poloze pro chůzi uvolní pohyb vrchní části skeletu ve směru dozadu a tak je chůze v lyžařských mnohem lehčí, pohodlnější a bezpečnější.
 • Vnitřní botičkou:WOMEN THERMO OPTISENSOR 3D T3
 • WOMEN THERMO OPTISENSOR 3D T3: šSpeciální dámská THERMO OPTISENSOR 3D pantoflíček je v klíčových zónách tvarovaná pomocí dvou druhů pěny různé hustoty pro dosažení optimálního pohodlí, izolace a opory. Verze T3 je vybavena přizpůsobivými elastickým inzertem v kotníkové části pro lepší mobilitu.
 • THINSULATE® PLATINIUMTHINSULATE®: nejlehčí syntetická izolace, která poskytuje vysokou úroveň tepelné izolace ve vlhkém a chladném počasí pro celodenní komfort. Vlákna Thinsulate Platinum mají zvýšenou elasticitu a zabraňují zápachu.
 • Vel MP.24,5 - 25 - 26 -27

Dotazy a hodnocení produktu

* Váš e-mail:
* Vaše jméno:
* Váš příspěvek:
* Kontrolní text:
  Pole označená * (hvězdičkou) musíte vyplnit!

Hodnotit

Najdi na webu
Stiskni pro hledání
Odběr novinek
stiskni pro odběr novinek
SKI PŮJČOVNA SKI PŮJČOVNA

Sháníte lyžařskou výbavu pro dítě na lyžařský výcvik za zvýhodněnou cenu? U nás jste na správném místě. Půjčovné na týden - lyže+lyžařská obuv+hole za 700 Kč +přilba+brýle a obaly na lyže a lyžáky za 1150 Kč Ke každému setu na lyžařský výcvik potvrzení o sežízení lyží.

Archiv novinek