OBUVSjezdové lyžeSnowboardyBěžkové vybaveníSportovní přilbyJízdní kolaBatohy, taškyOBLEČENÍPůjčovnaServis

Servis lyží a snowboardů

Ceník servisních prací najdete zde .

Abyste na horách měli z lyžování co největší zážitek, potřebují Vaše lyže a snowboardy pečlivou přípravu, kterou Vám rádi zajistíme v našich servisních pracovištích. Přineste si své lyže nebo snowboardy do TK SPORTU , kde Vám naši pracovníci namontují a seřídí vázání, vyčistí a kvalitně navoskují skluznice a nabrousí hrany. Na požádání Vám ve vybraných prodejnách také vystaví potvrzení o seřízení pro lyžařský zájezd.

 

U lyží a snowboardů zajišťujeme:

  • servis na špičkových strojích značky WINTERSTEIGER
  • montáž a seřízení vázání
  • zalévání skluznice bez vysazení
  • broušení skluznice na kameni, broušení hran keramickými kotouči, broušení skluznice a hran na pásu
  • voskování a leštění

WINTERSTEIGER POLYMAN


Ruční pistole na opravy s příslušným polyetylénovým materiálem je určena výhradně k opravování velkých a malých škrábanců na skluznici lyží. Vrstvy nanesené při opravě mají stejné vlastnosti jako původní potahy skluznice.
 

WINTERSTEIGER SIGMA SBI


Nabízíme kompletní servis lyží a snowboardů na profesionálním stroji WINTERSTEIGER SIGMA SBI. Kombinované zařízení určené k broušení brusným pásem, tvorbě struktury na skluznici a odstraňování otřepů. Sigma SBI Wintersteiger kombinuje celou paletu profesionální servisní služby na jen několika málo čtverečních metrech. Strojem je možné vytvořit 32 různých druhů struktur skluznice s ohledem na typ, teplotu a hrubost sněhu. Strukturovaná lyže má 100% rovnou skluznici a lepší skluzné vlastnosti, které jsou k nerozeznání od nové lyže.

 

WINTERSTEIGER MERCURY


Automatický stroj „Mercury“ vstupte s námi do světa nejnovější servisní technologie Wintersteiger, vlajkovou lodí lyžařského servisu Tksport-ub se stal nový nejmodernější automatický stroj pro servis lyží a snowboardů. Ať jsou to lyže závodní, carvingové,
All mountainové nebo Rocker, díky tomuto automatickému stroji připravíme vaše lyže
a snowboardy nejlépe, jak to současná technologie umožňuje.
Osvědčená technologie keramických kotoučů pro nejostřejší boční a spodní hrany je naprosto totožná technologie, jakou používají výrobci lyží i závodní teamy.
Tato patentovaná technologie broušení hran keramickými kotouči zajišťuje naprosto přesnou geometrii hrany, přesný úhel broušení, hladkost a konzistentní kvalitu po celé délce hrany lyže nebo snowboardu. Navíc metoda oscilace keramických kotoučů je velmi šetrná k hranám, kdy nedochází k nadměrnému odběru materiálu a tím prodlužuje životnost hran.
Mercury zvládne díky modulu kamenného brusného kotouče o šířce kamene 350 mm, všechny typy lyží a snowboardů u udělá absolutně rovný a netřepivý povrch skluznice. Díky nové technologii nastavení výšky brusného kamene, je docíleno optimálního finishe až ke špičce a patě lyže. Díky této technologii lyže najíždí na kámen a ne kámen na lyži.


Nastavení úhlů
Úhel broušení je jednoduše, individuálně a vzájemně (jeden na druhém) nezávisle nastavitelný:
    Boční hrana: 89 / 88,5 / 88 / 87,5 /87 / 86°
    Spodní hrana: 0,5 / 0,75 / 1 / 1,25 / 1,5 / 2°
 

 

 

WINTERSTEIGER WAXJET


Stroj na voskování lyží, běžeckých lyží a snowboardů, používá novou technologii nahřívání voskovacího kartáče pomocí infračerveného záření. Tato technologie zaručuje rovnoměrné roznesení vosku po kartáči a zabrání přepalování vosku. Tímto způsobem je možné dosáhnout vynikajících výsledků voskování. Na přání zákazníka je možné na tomto stroji odstranit otřepy na hranách.
 

Najdi na webu
Stiskni pro hledání
Odběr novinek
stiskni pro odběr novinek
SKI PŮJČOVNA SKI PŮJČOVNA

Sháníte lyžařskou výbavu pro dítě na lyžařský výcvik za zvýhodněnou cenu? U nás jste na správném místě. Půjčovné na týden - lyže+lyžařská obuv+hole za 900 Kč +přilba+brýle a obaly na lyže a lyžáky za 1350 Kč Ke každému setu na lyžařský výcvik vám vystavíme potvrzení o sežízení lyží.

Bootfitting Bootfitting

Bootfitting ULTRACAM UNIVERSAL

Archiv novinek

 

Copyright (c) 2014
TK SPORT
Všechna práva vyhrazena

Facebook Yotube