OBUVSjezdové lyžeSnowboardyBěžkové vybaveníSportovní přilbyJízdní kolaBatohy, taškyOBLEČENÍPůjčovnaServis

Kamera GoPro HERO3: White Edition

Kamera GoPro HERO3: White Edition Datum: (18.05.2014)

HERO3: White Edition se může pochlubit zdokonalením výborných specifikacích slavné HD HERO kamery. Stejně jako u HD HERO je snadno přenosná a upevnitelná, vodotěsná do 40m a schopná zachytit širokoúhlé video s rozlišením 1080p(30fps) a 720p(60fps). Také disponuje 5Mpx fotoaparátem s možností fotit až 3snímky/s. HERO3: White Edition má také zabudovaný Wi-Fi modul, pomocí kterého můžete kameru ovládat ze vdálenosti až 180m.

Menší, lehčí… lepší!

Revoluční HERO3 kamera váži pouze 74g! Je tedy o 25% lehčí a o 30% menší než přechozí modely. Profesionální kvalita videa a fotografii HERO3: White Edition pořizuje profesionální videa a fotografie ve velké kvalitě. Dokonce je kamera 2x výkonnější ve špatných světelných podmínkách. Kamera se může pochlubit nahráváním v rozlišení 1080p(30fps), 760p(60fps), 960p(30fps) a WVGA(60fps) a focením 5Mpx fotek. Samozřejmostí je funkce statické foto, automatické pořizování fotografii v intervalech 0,5s, 1s, 2,5s, 10s, 30s a 60s a burst sekvence 3 snímků/s.

Více ostrosti, méně zkreslení.

Vysoce kvalitní optika s nastavitelnými módy ultra-wide, medium a narrow přináší neuvěřitelné možnosti. Společne s redesignovaným krytem s plochou čočkou dokáže kamera pořídit velice kvalitní a ostré fotografie, stejně jako videa jak pod vodou, tak i nad vodou.

Přepracovaný systém nahrávání zvuku

Inženýři v GoPro vědí, že kvalita zvuku je stejně důležitá jako kvalita obrazu, proto zcela přepracovali a zkvalitnili systém záznamu zvuku. HERO3 je nyní schopná dobře zachytit jemné zvuky, které přirozeně vznikají při sportovních aktivitách, a při tom dokáže velmi omezit zvuky větru, které vznikají při vysokých rychlostech. Toto vám zaručí, že na videu uslyšíte právě to, co chcete slyšet.

Vestavěný WiFi modul

HERO3 White Edition představuje vestavěnou Wi-Fi přímo v kameře. Vestavěná Wi-Fi dále umožní live streamování videa a dálkové ovládání kamery pomocí GoPro App, která pracuje s tablety či smartphony s operačními systémy iOS nebo Android. Aplikace bude plně dokončená v zimě 2012/2013. HERO3 White Edition je nárazuvzdorná, vodotěsná do 40 m a kompatibilní se všemi GoPro úchyty, s LCD a Battery BacPacy první i druhé generace. Vzhledem k tomu, že kamera je menší, není kompatibilní s původními kryty (Wrist Housing, Skeleton Housing, Replacement Housing, Set na výměnu čočky).

Balení GoPro HERO3 White Edition obsahuje:

  • kamera HERO3 White Edition
  • kryt vodotěsný do 40m
  • nabíjecí Li-ion baterie
  • USB napájecí kabel kamery
  • rychloupínací přezka
  • 1 ks rovný nalepovací držák
  • 1 ks zakřivený nalepovací držák
Najdi na webu
Stiskni pro hledání
Odběr novinek
stiskni pro odběr novinek
 

Copyright (c) 2014
TK SPORT
Všechna práva vyhrazena

Facebook Yotube